kåkå kverulantkatedralen

Besøksadresse:
Sting nere, Valbergjet 3
4006 Stavanger

E-post: post@kverulantkatedralen.no

Postadresse:
kåkå kverulantkatedralen
c/o Jan Inge Reilstad
Solliveien 14c
4020 Stavanger

Litteraturhussjef og kunstnerisk leder
Jan Inge Reilstad
tel. 00 47 997 37 914
e-post: janinge@kverulantkatedralen.no

Administrativ leder
Birk Florian Fischer Magnussen
tel. 00 47 466 39 261
e-post: birk@kverulantkatedralen.no

Prosjektkoordinator og økonom
Thomas Bø Andersen
tel. 00 47 459 52 311
e-post: thomas@kverulantkatedralen.no

Markedssjef og designer
Elisabeth C. Andreassen
tel. 00 47 982 57 686
e-post: elisabeth@kverulantkatedralen.no


Styret:
Hallgeir Langeland (styreleder), hhl@hhlangeland.no
Signe Anne Kleppa Stensrud (nestleder), saks@solbakken-as.no
Sigrid Helene Risa, sigrid@scanone.no
Bodil Sandvik, bodil.sandvik@gmail.com
Erik Mauritzen, Erik.mauritzen@projure.no

Pin It on Pinterest